Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Stawiany

Stawiany, wielkopolskie

  • 365 000 zł
  • 133,40 m²
  • 2 736,13 zł/m²

Zdjęcie

Danuta Majchrzak

Skontaktuj się

Dom Stawiany

Stawiany, wielkopolskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

365 000 zł

133,40 m²

2 736,13 zł/m²

Dom Stawiany

Zaktualizowane: 11 maja 2026

365 000 zł 133,40 m² 2 736,13 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
1 120 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

1 120 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 365 000 zł (2 736,13 zł/m²)
  • Charakterystyka domu 133,40 m² (102 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje; stan: surowy otwarty
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2025
  •   materiał budowy: ytong; pokrycie dachu: papa
  • Działka: 1 120 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, szambo
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

W naszej ofercie świetna nieruchomość z bardzo funkcjonalnym projektem domu - stan: w budowie.

LOKALIZACJA:
Miasto / dzielnica: wieś Stawiany, k. Skoków (ok. 10 km)
Okolica: zabudowa jednorodzinna, bardzo spokojna dzielnica, nowe osiedle okalone zielenią - 200 metrów od lasu
Dojazd: 240 metrów drogą polną, pozostały dojazd dogodną drogą asfaltową

SZCZEGÓŁY NIERUCHOMOŚCI
Powierzchnia całkowita domu: 133,40 m²
(...)

Agent

Danuta Majchrzak

501 769...

501 769 166

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Danuta Majchrzak

501 769...

501 769 166

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Danuta Majchrzak